Supermenas filmas

Supermenas - filmų serija. Sukurta virš 10 filmų/serialų šia tema.

Pirmasis filmas Superman sukurtas 1978 metais. Filmas nukelia žiūrovus į tolimą planetą, kuri netrukus bus sunaikinta. Siekiant išsaugoti planetos giminę, jauniausias palikuonis išsiunčiamas į Žemę. Jaunasis Klarkas Kentas užauga fermerių šeimoje, kurie jį mokė savo galias panaudoti tik geriems tikslams. Taigi, vaikinas tampa sąžiningu dienraščio reporteriu, o kartais, kai to labai reikia, jis tampa supermenu, kadangi yra išsaugojęs prigimtinę ateiviams būdingą galią. Didžiausias pasaulio nusikaltėlis subrandina planą užkariauti pasaulį. Tik Supermenas gali sustabdyti negarbingą kelią tikslą.

Antroji dalis, Superman 2 sukurta 1980 metais. Supermeno nuotykiai tęsiasi. Pasirodo, jis ne vienas liko žuvusioje planetoje. Yra ir kitų gyvybių, bet jos šaltakraujės žudikės ir nori sunaikinti žmoniją. Supermenui teks su jomis susikauti. Net ir tie, kurie žino, kuo baigiasi ši istorija, žiūrėdami galės pasimėgauti puikiu humoro jausmu ir žaviaisiais specialiaisiais efektais.

Trečioje dalyje, Superman 3 sukurtoje 1983 metais, ...Superstipruolis, superkietuolis, superkovotojas – jam tikrai pavyks išgelbėti pasaulį nuo žmoniją užgriuvusių negandų. Ir ne tik...

Ketvirtoje dalyje Supermenas 4: The Quest for Peace site sukurtoje 1987 supermenas susiduria su daug naujų išbandymų. Archvillain Lex Luthor bando paversti pasaulį saugiu branduoliniame lygije, tačiau yra priešingai galvojančių. Filmo metu superherojus išgelbėja Statue of Liberty (paminklas Amerikoje), sustabdomas ugnikalnio Etna išsiveržimas, atstatoma nugriauta Kinų siena, bei atliekama daugiau žygių prieš kenkėjus.